HAKKIMIZDA

Bridgestone Corporation, kendini topluma üstün hizmet sunmaya adamıştır.

HACI ÖMER SABANCI HOLDING A.Ş.

Merkez: İstanbul, Türkiye
Kuruluş: 1926
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş., Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Topluluğu’na bağlı şirketleri temsil eden ana şirkettir ve topluluğa bağlı şirketleri stratejik bir portföy yaklaşımı ile yönetmektedir. Sabancı Topluluğu’nun temel iş alanları; banka, sigorta, enerji, sanayi, çimento ve perakendedir. Sabancı Topluluğu şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin pek çoğunda lider konumdadır.

Bridgestone Corporation

Merkez: Tokyo, Japonya
Kuruluş: 1931
Bridgestone Corporation, dünyanın en büyük ve lider lastik ve kauçuk firmasıdır. 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren Bridgestone Corporation, 90 yılı aşkın deneyimi ile sismik izolatör, endüstriyel kauçuk ürünleri, kimyasal ürünler, spor malzemeleri gibi farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılayan ürünler de sunmaktadır.

BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ ve
TİCARET A.Ş.

Merkez: İstanbul, Türkiye
Kuruluş: 1974
Brisa’nın temelleri, 1974 yılında Lassa ile atılmıştır. 1988 yılında Sabancı Topluluğu ile Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda, Brisa bugünkü adını almıştır. Brisa, İzmit ve Aksaray’da iki fabrikası, 2900 çalışanı, yurtiçinde 1400’ü aşkın satış noktası ile Türkiye lastik sektörünün lideridir. Brisa, toplamda 1800 çeşit lastiği pazara sunmakta ve 80’i aşkın ülkede 6000 satış noktasında araç sahipleri ile buluşmaktadır

1993 yılında

İlk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanan Şirketimiz 1996 yılında da iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sonucu Avrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi oldu. Aynı zamanda 2014 yılında başarılı stratejisi ve uygulamaları ile Strateji Oskarı olarak bilinen “Hall Of Fame”i aldı.
Ürün ve hizmet markalarımızla iş ortaklarımıza ve müşterilerimize değer katıyoruz. Bridgestone, Lassa, Firestone, Dayton ve Kinesis lastik markaları, Bandag kaplama ana markalarının yanısıra Otopratik, Propratik, Lastiğim, Lastik Vs., tabelalı satış, hizmet ve servis noktaları, Bridgestone Box ve lastik.com.tr alternatif satış kanalları, Profleet, Mobilfix ve Lastik Oteli (lastik saklama hizmeti) hizmetlerimiz ve Brisa Akademi eğitim kanalımız ile sektöre öncülük ediyor ve müşterilerimize değer katıyoruz.

YIL SEKTÖR TECRÜBESİ

ÜNİTE TEDARİK SIRASI

YILINDA KURULDU

İLETİŞİME GEÇ

Uzmanlığımızdan faydalanmak ve güvenli bir yaşam alanı için bize ulaşın.
Dünya'nın en büyük lastik üreticisi Bridgestone, 40 yılı aşkın bir süredir sismik izolatör satışı gerçekleştirmektedir ve Japonya'da sektörde yaklaşık %55 pazar payıyla tartışmasız lider konumundadır. 2018 yılı sonu itibariyle yaklaşık 55.000 adetlik toplam tedarik rekoru elde etmiştir. Bu başarının arkasında, Bridgestone’un kauçuk üzerine gerçekleştirdiği istikrarlı Ar-Ge çalışmaları ve müşterilerin bize duyduğu güven yer almaktadır.

İletişim

Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No:2/1 34662 Altunizade / İSTANBUL TÜRKİYE

Yol Tarifi

Bridgestone © Tüm Hakları Saklıdır